O katalogu

Znajdziecie tu jedne z najlepszych firm zajmujące się naprawą komputera na miejscu u klienta oraz ciekawe artykuły dotyczące komputerów i wszystkiego co jest z tym związane.

Strona PogotowiePc powstała z myślą o serwisach komputerowych i wszystkim co jest związane z naprawą komputerów i samymi komputerami, znajdziecie tu strony i dane teleadresowe pogotowi komputerowych z całej Polski.  Nasz katalog firm zajmujących się pomocą komputerową jest moderowany, oznacza to, że każdy wpis przed publikacją jest sprawdzany pod względem merytorycznym i SEO . Każdy artykuł jest czytany i oceniany przez naszych administratorów.  Dzięki umieszczeniu wizytówki Twojego serwisu komputerowego w naszym katalogu, pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwana Google znacznie się poprawi. Automatycznie zwiększy to ilość odwiedzin na Twojej stronie www co wiąże się ze zwiększeniem potencjalnych klientów.

Jesteśmy otwarci na współpracę, jeśli chciałbyś umieszczać artykuły na naszej stronie, jesteś specjalistą w dziedzinie komputerowej skontaktuj się z nami.

Dodanie strony www do katalogu PogotowiePc jest darmowe. Nasz serwis ma na celu wymianę informacji dotyczących serwisów komputerowych i ofert, które te firmy oferują. Ciągle się rozwijamy i jesteśmy otwarci na Państwa propozycje  dotyczące naszej strony.

Dodawanie obiektów

Dodawanie obiektów do naszego katalogu PogotowiePc jest darmowe. Po akceptacji administratora, dany wpis zostaje dodany do naszego katalogu serwisów komputerowych. Dodany wpis w naszym katalogu ma wpływ na pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach i zwiększa liczbę potencjalnych klientów!

System oceniania

nasza ocena:
to ocena subiektywna, wpływ na ocenę wystawioną przez serwis PogotowiePc ma:

  • staranność wysłanego opisu danej strony pomocy komputerowej
  • wygląd strony www
  • zawarta treść danej witryny internetowej
  • łatwość w dostępie informacji, system nawigacyjny

 

ocena urzytkowników:

  • każdy odwiedzający katalog PogotowiePc może zagłosować na daną stronę zawartą w katalogu
  • można głosować raz na 24 godz.

Komentarze w serwisie

Zapraszamy do dzielenia się opiniami o danym serwisie komputerowym. Jeżeli posiadasz pozytywne lub negatywne opinie o danym obiekcie podziel się nimi z innymi przeglądającymi naszą stronę. Komentarze nie wymagają logowania są jednak moderowane i publikowane dopiero po akceptacji. Umieszczanie linków do innych stron w komentarzu automatyczne powoduje brak publikacji danego komentarza w serwisie PogotowiePC. Inne informacje dotyczące publikacji „Komentarzy” znajdziecie w naszym regulaminie.

Lista miast:

Dodaj obiekt:

Dodaj obiekt
Copyright (C) pogotowiepc.net