Regulamin

PogotowiePc jest moderowanym katalogiem serwisów komputerowych, oraz bazą wiedzy o komputerach i wszystkim co wiąże się z tym tematem. Nasza strona jest zbiorem linków oraz informacji na temat pogotowi komputerowych, serwisów zajmujących się naprawą komputera na terenie całego kraju. Każdy może zaproponować dołączenie strony WWW pomocy komputerowej do naszego katalogu. Serwis PogotowiePc jest darmowy i przyjazny wyszukiwarkom, stawiamy na jakość nie ilość. Zapraszamy do współpracy właścicieli serwisów komputerowych jak i osoby chcące się podzielić swoja wiedza na temat komputerów.

Każda strona www zostanie dodana do Katalogu PogotowiePc po spełnieniu wymagań określonych w niniejszym Regulaminie.

Postanowienia ogólne:

 • Każdy dodający artykuł do katalog powinien zapoznać się najpierw z obowiązującym regulaminem.
 • Osoba odwiedzająca nie może działać na szkodę serwisu PogotowiePc i jego użytkowników.
 • Internauci mogą komentować wpisy, głosować i zgłaszać błędy.
 • Nie odpowiadamy za zawartość stron widniejących w katalogu oraz za treści komentarzy pisanych przez internautów.
 • Dodając artykuł lub komentarz w katalogu akceptujesz regulamin.


Kryteria przyjęcia witryny do katalogu:

 1. Strona WWW powinna stanowić wartość dla użytkownika, administrator ma prawo nie publikować artykułu jeśli uzna stronę za nie czytelną i bezwartościową.
 2. Wypełniając formularz zgłoszeniowy należy przestrzegać wyświetlanych wskazówek. Niedbale wypełnione zgłoszenie (np tytuł lub opis będący listą słów kluczowych) może być powodem odrzucenia strony.
 3. Opis powinien odzwierciedlać zawartość zgłaszanej strony serwisu komputerowego. Powinien być napisany poprawną polszczyzną oraz być oryginalny (nie kopiowany ze strony czy innych katalogów).
 4. Katalog stron nie przyjmuje stron o treści erotycznej, hazardu w żadnej formie, zakładów sportowych, buków, rapidshare,  downloadów, warezów etc… oraz innych witryn internetowych nakłaniających do łamania prawa bądź służących do wymiany plików, łamania praw autorskich.
 5. Witryna WWW nie może zawierać treści rasistowskich, faszystowskich, propagujących przemoc, wzywających do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszających zasady etykiety.
 6. Strona www nie może być w trakcie budowy lub niedokończona.
 7. Nie przyjmujemy stron powielających treści już obecnych w katalogu serwisów komputerowych.
 8. W przypadku zgłoszeń, iż witryna już nie istnieje  administracja zastrzega sobie prawo edycji i wprowadzenia zmian we wpisie oraz jej usunięcia.
 9. Wpisy zawierające strony w języku innym, niż polski mogą zostać odrzucone.
 10. Nie akceptujemy stron błędnie wyświetlających się w popularnych przeglądarkach internetowych, oraz stron zawierających wirusy, trojany lub szkodliwe oprogramowanie.
 11. Za treść wpisu zgłoszonej strony do katalogu odpowiada osoba zgłaszająca.
 12. Strona zostanie usunięta jeśli w formularzu dodawania artykułów, podamy opis wygenerowany został przez program do synonimów.
 13. Witryna zawierająca treści związane z narkotykami, niedozwolonymi substancjami lub sprzedażą piwa i mocnych alkoholi nie zastanie dodana.
 14. Wpisy oczekujące moderowane są co 48h w dni robocze, jednak właściciel katalogu zastrzega sobie możliwość wydłużenia oczekiwania na moderację do 7 dni z przyczyn osobistych.
 15. Regulamin Katalogu PogotowiePC może ulec zmianie, dodając stronę akceptujesz regulamin

Lista miast:

Dodaj obiekt:

Dodaj obiekt
Copyright (C) pogotowiepc.net