Strona jachtowe – naprawa jachtów

Przyjaciel potrzebował porady dotyczącej reperacji motorówki i jako „znawca” internetu postanowiłem pomóc mu w odszukaniu odpowiedniego serwisu internetowego, gdzie znajdzie większość odpowiedzi na dręczące go pytania. Nie szukalismy długo, z pośród paru stron zainteresowała nas strona www jachtowe.com.pl.

Kompedium wiedzy o jachtach Sea-Line

Witryna jachtowe.com.pl to ściśle mówiąc kompendium wiedzy o renowacji i pielęgnacji jachtów. Znaleźlismy tam niezmiernie dużo informacji dotyczących renowacji i konserwacji łodzi. Zaplanowałem w ramach wdzięczności zareklamowac i opisac ten serwis internetowy.

Strona jest nadzwyczaj czytelna i klarowna, sam projekt składa się z trzech kolorów, biały niebieski i zielony. Główne działy strony to:

  • ABC Wiedzy
  • Kalkulator farb
  • Filmy instruktażowe
  • Galeria
  • Regulamin
  • Kontakt

Dział ABC wiedzy to zbiór olśniewających porad dotyczących przygotowania powierzchni, laminowania, szpachlowania, malowania oraz porad dotyczących odpowiedniego polerowania. Artykułów jest naprawdę sporo, strona internetowa zawiera ponad 310 podstron w wykazie Googla.

Rozpatrywanie pod kątem pozycjonoawnia tej witryny oceniła ją na 47/100 a więc rezultat mógłby być lepszy. Decydujące błędy to brak słów kluczowych, za mało terści w stosunku do kodu HTML, zastosowanie iframe co nie jest właściwym rozwiązaniem, brak arkuszów CSS do druku, 5 błędów według W3C.

Fascynującym rozwiązaniem jest również kalkulator farb. W bardzo użyteczny sposób możemy obliczyć ile litrów farby należy zakupić aby pomalować swój jach. Jachtowe.com.pl to strona pod patronatem Sea-Line gdzie uwidocznione jest zastosowanie poszczególnych produktów tego przedsiębiorstwa. Producent tego typu specyfików musi mieć olbrzymie doświadczenie w tym obrębie i nieustannie rozwijać swoją kompetencję. Dlatego takie rozwiązanie jest doskonałe dla wszystkich posiadaczy łódek, którzy są zaciekawieni samodzielną ich naprawą.

Na dodatek zarejestrowani użytkownicy mogą zadawać pytania odnośnie danych artykułów. Jest to świetne podejście, jeśli nie odkryjemy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. A administratorzy strony buduja bazę danych potencjalnyk klientów.

Otwarcie zapraszam do zapoznania się ze strona www jachtowe.com.pl, wszystkich szczęśliwych posiadaczy łodzi i ludzi zainteresowanychtym przedmiotem.

POWRÓT

Zobacz również

Strona www Prawnik Olsztyn

Strona www Prawnik Olsztyn

Kancelaria adwokacka Jacek Wit Lewczuk z siedzibą w Olsztynie świadczy wszechstronną pomoc prawną zarówno w postępowaniu sądowym jak i w sprawach pozasądowych. …

Data dodania: 23 października 2014
Serwis internetowy domodi.pl

Serwis internetowy domodi.pl

Przedmiotem mojego artykułu jest serwis internetowy domodi.pl. Wyszukamy tam zawartość rozmaitej konfekcji i dodatków dla kobiet, mężczyzn i dzieci, oraz wszelakiego gatunku …

Data dodania: 8 sierpnia 2014
Krupa – oferta podnośników koszowych

Krupa – oferta podnośników koszowych

Dziś opisze tutaj serwis internetowy przyjaciela z dawnych lat, który poprosił mnie o eksplorację jego serwisu. Strona internetowa nie robi pokaźnego wrażenia …

Data dodania: 24 sierpnia 2014

Lista miast:

Dodaj obiekt:

Dodaj obiekt
Copyright (C) pogotowiepc.net