Sea line

Strona Sea Line to ogromnie rozbudowana serwis www obejmująca aż 11 wersji językowych. Przemawia to o wielkości działalności tej firmy, której artykuły znane są praktycznie w całej Unii Europejskiej.

Jeżeli chodzi o efekt wzrokowy oraz założenia techniczne zastosowane na stronie www to widać, że witryna internetowa powstała już parę lat temu. Jednym słowem wygląda to niestety niezbyt interesująco i warto byłoby przebudować i uczynić bardziej przychylnym dla oka. Przy większych rozdzielczościach zawartość wyświetlana jest na małym pasku, szerokość 1000px w obecnych czasach to wyraźnie za mało.

Serwis internetowy Sea ine

Serwis oparta jest na silniku Joomla o czym można się bez trudności przekonać zaglądając do kodu HTML. Nieco znam ten system i nie uważam go za optymalne rozwiązanie z paru powodów. Jednym z nich jest na pewno nie intuicyjny panel i niezbyt uproszczające życie funkcjonalności tego systemu CMS. Na ogół odradzam stosowanie Joomli.

Trochę analizy kodu, strona www zawiera 19 błędów w przekonaniu W3C co dość miło mnie zaskoczyło. Spodziewałem się gorszego efektu po tak prehistorycznych rozwiązaniach. Jednym słowem można pochwalić autora kodowania tej strony www.

Analiza SEO tej serwisu www wyszła również w krawędziach normy. Witryna internetowa otrzymała 47 punktów na 100 możliwych. Decydujące błędy to:

  • Długość meta tytułu
  • Nieobecność meta opisu
  • Brak Og Meta
  • Nie natrafiliśmy CSS przyjaznemu drukowaniu
  • Nie natrafiliśmy zadeklarowanego języka
  • Witryna www nie spełnia wymogów Dublin Core
  • Błędy struktura danych doctype

A więc zauważamy, że sporo można by usprawnić jeśli chodzi o pozycjonowanie tej strony internetowej.

Jednym słowem Sea Line farby jachtowe to serwis, która zawiera rozmaitą ofertę w sałbym opakowaniu. Być może to schorzenie zawodowe ale zwracam uwagę na pudełko tego co kupuję.

Serwis posiada Page Rank 2 i ponad 3100 podstron w indeksie Google. Strona ponad 16 000 backlinków, które porowadzą z ponad 67 adresów IP. Nie jest to optymalne rozwiązanie konstrukcji linków jeśli chodzi o pozycjonowanie tej serwisu.

Zapraszamy do zaznajomienia się z tą witryną a w szczególności wyróżniamy ją wszystkim właścicielom łodzi.

POWRÓT

Zobacz również

Ciekawa strona o doczepianych naturalnych włosach

Ciekawa strona o doczepianych naturalnych włosach

Większość ludzi twierdzi że długie kędziory to pewnego rodzaju z symboli kobiecości, jednakże nie każda kobieta jest w stanie zapuścić włosy na …

Data dodania: 20 września 2014
Witryna DoktorPc Kraków

Witryna DoktorPc Kraków

Omawiam obecnie stronę http://www.pogotowiekomputerowe-krakow.pl. Jest to serwis świadczący wszelakie usługi zgrupowane z usterkami komputerów, laptopów, podzespołów komputerowych, systemów komputerowych. Strona jest pionierska, …

Data dodania: 1 września 2016
Strona firmy reklamowej Saska

Strona firmy reklamowej Saska

Ostatnimi czasy wypatrzyłem intrygującą stronę studia reklamowego z Olsztyna, której fotka na stronie głównej poprostu mnie rozmieszyło. Uwidoczniona jest tam twarz uśmiechnietego …

Data dodania: 11 sierpnia 2014

Lista miast:

Dodaj obiekt:

Dodaj obiekt
Copyright (C) pogotowiepc.net